Elektrostatika

ELEKTROSTATIKA – OBALENIE

Elektrostatika je proces pridávania elektrického náboja do kvapiek kvapaliny, ktoré sú nastrekované na rôzne typy povrchov. Tým je kvapka elektricky silnejšia ako nastriekaný povrch. Funguje to ako dva magnety, ktoré sú k sebe navzájom priťahované, keď je jeden povrch magnetu viac kladne nabitý ako ten druhý.

Victory_Innovations_chrbtovy_postrekovac_6
princíp elektrostatického obalenia

KVAPALNÁ ADHÉZIA PRÍPRAVKU

Aby sme dosiahli vyššiu účinnosť kvapalného postreku, je potrebné zvýšiť elektrostatický  náboj postreku a tým  dosiahneme väčšiu priľnavosť kvapaliny k povrchu. Účinné ošetrenie trojrozmerných povrchov je vo všeobecnosti možné za použitia technológie kvapalnej adhézie, ako je napríklad elektrostatická úprava.

DOBA ZOTRVANIA PRÍPRAVKU

Jedinečná technológia umožňuje, aby sa elektrický náboj nanášal dovnútra kvapky namiesto pripojenia na vonkajšiu stranu, ako to robia mnohé iné elektrostatické postrekovače. To umožňuje, aby kvapky vydržali nabité dlhšie a aby sa zabezpečilo plné pôsobenie elektrostatickej technológie.

Victory_Innovations_rucny_postrekovac_2

POSTREKOVAČ – NABITIE 1

elektrostatické nebitie

Keď je jednotka zapnutá, nabíjanie začína na nabíjacom krúžku. Funguje po línii spať cez čerpadlo a do nádrže, pričom všetky ióny sú pozitívne.

POSTREKOVAČ – NABITIE 2

elektrostatické nebitie

Všetky kladné ióny sú čerpané z nádrže cez čerpadlo a znova sa nabijú na nabíjacom krúžku predtým, než sa stanú rozprašované.

Nákupný košík