SPRAYER - JELLEMZŐK

KAPCSOLATOS ALKALMAZÁS

Pri aplikácii roztoku na báze vody elektrostatickým postrekovačom nie je potrebné dotýkať sa alebo utierať povrchy  (v závislosti od striekaného roztoku), čo poskytuje jedinečnú a účinnú metódu aplikácie.

ELEKTROSTATIKUS CSOMAGOLÁS

Pri aplikácii roztoku, ktorý je nabitý elektrostatickým nábojom, výsledkom je dokonale nastriekaný povrch. Elektrostatika nie je vynálezom, je to prirodzený stav. Využívame tento elektrický jav a poskytujeme  patentovaný prenosný systém pre širšie a bezpečnejšie používanie.

IDŐTARTAMA

Veľkosť trysky 40 mikrónov je zámerná, aby sme zabezpečili požiadavky na ňu kladené a  to „zabíjanie patogénov“ pri minimálnej spotrebe kvapaliny s maximálnym účinkom.

HORDOZHATÓSÁG

Prenosnosť elektrostatických postrekovačov nebola nikdy predtým videná a náš revolučný  ručný postrekovač si môžete zobrať všade so sebou. Sú ľahké a bezšnúrové a dodávame ich v profesionálnom plastovom kufri.

A KERESZTSZERÜSÍTÉS CSÖKKENTÉSE

A keresztszennyeződést jelentősen csökkentheti a permetezőgépek érintésmentes tulajdonságai. A felületet nem érinti rongyok vagy emberi kéz, így a baktériumok nem mozognak egyik helyről a másikra.

GYORS ÉS HATÉKONY

Az elektrosztatikus permetezők használata lehetővé teszi a gyors és hatékony fertőtlenítést .Ennek oka az elektrosztatikus töltés, amely lehetővé teszi a rejtett és sötét területek lefedését, ugyanakkor lehetővé teszi egy nagy terület lefedését egy kis idő alatt.

Shopping Cart